/Files/images/1_veresnya_2014_roku/1.png

ЛУЦЬКИЙ ІНСТИТУТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ

ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«Відкритий міжнародний університет

розвитку людини «Україна»

Директор інституту – Чижик Віктор Васильович – кандидат біологічних наук, професор, професор кафедри фізичної реабілітації; автор більше 200 наукових публікацій, в тому числі 5 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України та 3 наукових монографій.

Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» створений 25січня 2000року та є єдиним на Волині вищим навчальним закладом інтегрованого типу, відкритий для молоді з неоднаковим рівнем підготовки та станом здоров’я, який створює умови для навчання людей з особливими потребами, здобуття ними вищої освіти, тим самим дозволяючи зайняти гідне місце в суспільному житті. В інституті навчаються представники соціальних груп з різним рівнем життя та фінансовими можливостями, формується система навчання людей з особливими потребами в інтегрованому здоровому студентському середовищі.

Для поліпшення умов навчання для студентів впроваджуються сучасні технології навчання: створюються мультимедійні підручники на електронних носіях; використовується мультимедійна техніка та сенсорний поліекран; впроваджуються інтерактивні методи навчання; під час проведення навчальних занять враховуються індивідуальні рекомендації щодо потреб окремих студентів у супроводі навчання.

Сьогодні в інституті здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст на денній та заочній формах навчання за напрямами підготовки (спеціальностями): «Документознавство та інформаційна діяльність», «Здоров’я людини», «Маркетинг», «Туризм», «Комп’ютерна інженерія», «Правознавство», «Соціальна робота», «Фінанси і кредит».

Активна наукова діяльність інституту є головним та пріоритетним напрямком, метою якого є формування наукового світогляду, сприяння молодим дослідникам, опанування методології та методів наукового пошуку, реалізації інтелектуального потенціалу професорсько-викладацького складу та студентів щодо підвищення творчої ініціативи з метою поліпшення підготовки кадрів. Результати наукових досліджень викладачів інституту опубліковані у 41 монографії, 123 навчальних посібниках (з них 19 з грифом МОН), 2316 наукових статтях (за 2015 рік у фахових виданнях – 49); кількість публікацій у науково-метричних базах Scopus за 2015 рік – 5. У квітні 2015 року проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми освіти і науки в контексті євроінтеграційного поступу» за участю 158 учасників, з них зарубіжних країн – 8. Матеріали доповідей опубліковані у збірнику матеріалів конференції «Актуальні проблеми освіти і науки в контексті євроінтеграційного поступу» та на офіційному сайті навчального закладу. Проведено науково-методичних семінарів – 205, за 2015 рік - 7; опубліковано статей студентами – 1707 (за 2015 рік – 121). Всього за період існування інституту захищено 42 кандидатських і 6 докторських дисертацій (впродовж 2009-2015 років захищено 25 кандидатських та 6 докторських дисертації). В інституті функціонує 3 наукові школи (здобувачів – 12, аспірантів – 1, докторантів – 2). Результати наукової діяльності студентів та викладачів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» опубліковані у власних наукових виданнях, серед яких: «Українське державотворення: проблеми і сучасність», «Сучасні оздоровчо-реабілітаційні технології», «Шляхи реформування правової системи України», «Збірник наукових праць професорсько-викладацького складу та студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». У 2015-2016 році студентами було виграно І, ІІ та ІІІ призові місця у конкурсі студентських наукових робіт ХІІІ конкурсу студентських наукових робіт за тематикою ХV міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів».

Одним з пріоритетних напрямків діяльності інституту є популяризація здорового способу життя серед студентів, професорсько-викладацького складу і громадськості міста, а також популяризація спортивного руху на Всеукраїнській та міжнародній аренах. Всього за період існування навчального закладу студенти-спортсмени завоювали 3 золоті, 9 срібних та 4 бронзові медалі на Паралімпійських іграх та 2 золоті медалі на Дефлімпійських іграх. Також було здобуто більше 40 медалей на Чемпіонатах і Кубках світу серед інвалідів та близько 50 медалей – на Чемпіонатах України. Так, наприклад, Солярук Юлія – заслужений майстер спорту України з волейболу, чемпіонка ХХ Дефлімпійських ігор з волейболу (м. Мельбурн, Австралія); Костюк Юрій – заслужений майстер спорту з біатлону та лижних гонок, чемпіон ІХ Паралімпійських ігор з біатлону та лижних перегонів (м. Турин, Італія); Ігор Литвиненко – майстер спорту Міжнародного класу, срібний призер Паралімпійських ігор з футболу (м. Сідней, Австралія); Батенкова Юлія – майстер спорту Міжнародного класу, срібний призер ІХ зимових Паралімпійських ігор з біатлону та лижних перегонів (м. Турин, Італія); Колодій Олександр – заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, чемпіон ХХІ та ХХІІ Дефлімпійських ігор з кульової стрільби (м. Тайпей, Китай; м. Софія, Болгарія), «Людина року Волинського краю 2009 року» у номінації «спортсмен року»; Гедіан-Апальковська Світлана – майстер спорту України, учасниця ХІІІ Паралімпійських ігор (м. Пекін, Китай); Гречко Вадим – майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон світу з пауерліфтингу (2013); Стуй Христина – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики; Миронюк Надія – майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики; Вандюк Юрій – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное; Шевчик Анатолій – майстер спорту України міжнародного класу з футболу.

Діяльність Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» свідчить про те, що у стінах навчального закладу формуються не тільки спеціалісти, необхідні інфраструктурі Волині, але й сформований монолітний, ціленаправлений, професійно згуртований колектив.

Всього за період існування навчального закладу диплом про вищу освіту отримало 8693 випускників, з них 518 студентам присвоєно ступінь «магістра».

Інститут постійно розвивається, впроваджує новітні технології та реалізовує їх в освітньому процесі вищої школи. За час свого існування навчальний заклад зарекомендував себе як потужний навчальний і науковий центр, осередок культури та духовності. Його авторитет здобуто працею викладачів, науковців, студентів та випускників.

Адреса: 43020, м.Луцьк, вул. Г. Гонгадзе, 5;

тел./факс (0332)78-06-73;

тел. (0332)78-00-43, 78-04-29.

E-mail: office@lirol.com.ua

Веб-сайт: http://lutsk.vmurol.com.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 5235

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.