Організація навчально-виховного процесу кафедри „Фінанси, банківська справа та страхування”

Виховні заходи на рівні міста: виховний семінар на тему «Молодь – наше майбутнє».

Національно-правове виховання: тренінг на тему «Ми різні. Ми рівні». Запрошені гості Панікельська Надія від міжнародного правозахисного центру «Ла Страда України»; День працівника освіти; День самоврядування студентів, участь у благодійних акціях; покладення вінків на Меморіал слави.

Превентивне виховання: Брейн-ринг «Веселі і кмітливі»; виховні семінари, відеолекторії, диспути, бесіди та кураторські виховні години на теми: «Патріотичне виховання молоді», «Студентська молодь – за здорове майбутнє!», «Надзвичайні здібності студентів», «Молодь і політика», «Шкідливість тютюнопаління», «Працевлаштування студентів в сучасних умовах», «Етика сімейного життя», «Роль фінансиста в розбудові економіки держави», «Гуманність і милосердність в сучасному світі»; проведення Батьківських зборів; проведення тижневика «Студентська молодь – за здорове майбутнє!».

Художньо-естетичне виховання: вечорниці до Новорічних свят, дискотеки до Дня студента і до 8 березня; відвідування вистав Волинського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Спортивно-оздоровча та туристична робота: Дні здоровя; екскурсії в Музей Волинської ікони та у Музей у село Рокині; екскурсія «Старе місто», поїздка в Львів на екскурсію.

Кiлькiсть переглядiв: 177