Видатні українці: Петро ТАЛАНЧУК

Телепрограма "Актуально" з Таланчук П. М.

Ukraine V2

ПРЕС-АНОНС

12.07.2017 14.07.2017

Вручення дипломів у Луцькому інституті розвитку людини

Університету «Україна»

14 липня 2017 року об 11-ій год. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам та молодшим спеціалістам.

Після напружених державних іспитів, захисту бакалаврських робіт інститут випускає фахівців відповідних спеціальностей. Випускники отримають дипломи державного зразка за такими напрямами підготовки: «Правознавство», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Здоров’я людини», «Комп’ютерна інженерія», «Соціальна робота», «Туризм», «Фінанси і кредит».

Урочистості відбудуться в актовій залі корпусу на вул. Гонгадзе, 5, де дипломи вручатиме директор інституту Віктор Чижик. Випускники «молодші спеціалісти» та «бакалаври» отримують свої дипломи в урочистій атмосфері під оплески колег, рідних та викладачів. Почесними гостями будуть представники органів влади та місцевого самоврядування, провідні фахівці відповідних галузей. Випускників привітають викладачі інституту, студентський актив, родичі та близькі. Тепло та зворушливо звучатимуть слова подяки випускників своїм викладачам, батькам, кураторам та одногрупникам. У подарунок лунатимуть пісні та музичні композиції у виконанні студентів інституту, що зробить атмосферу свята незабутньою.

РЕЗОЛЮЦІЯ

IIІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Актуальні проблеми сучасної освіти та науки

в контексті євроінтеграційного поступу»

18-19 травня 2017 року, м. Луцьк

Організатор міжнародної науково-практичної конференції виступили:

Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна»за підтримки:

Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Рolitechnika opolska widzial wychowania fizycznego і fizjoterapii, Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

У роботі конференції взяли участь науковці з України, Білорусії, Португалії, Росії, Литви, Польщі, в тому числі: доктори історичних, педагогічних, економічних та біологічних наук, професори з різних регіонів України, які є професіоналами в галузі педагогіки, історії, економіки, медичної реабілітації, фізіотерапії, курортології та спортивної медицини.

Учасники міжнародної науково-практичної конференції

• заслухавши:доповіді докторів наук, керівників наукових та громадських установ (заслухано 9 доповідей);

• обговорили:теоретичні, методичні і практичні проблеми організації сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу;

• відзначиливажливість підвищення ролі наукового потенціалу нашої держави, необхідність активної співпраці з науковими, науково-дослідними установами світу;

• констатували:стан розвитку наукових досліджень із запропонованої тематики в інституті є достатніми, хоча цей напрям роботи потребує активізації з окремих напрямків.

За результатами обговорення доповідей конференція прийняла рішення:

1. Схвалити основні положення доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також належну якість та глибину досліджень.

2. Підтримати ініціативу про співпрацю професорсько-викладацького складу Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та інших вищих навчальних закладів щодо проведення спільних організаційних заходів із впровадження інновацій та нових методичних підходів у організації наукової, навчальної та дослідницької діяльності у навчальний процес.

3. Об’єднати зусилля Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та різних інституцій громадянського суспільства, науки та держави задля гармонійного розвитку соціуму, економіки, культури, науки, освіти і правової системи.

4. Продовжувати роботу з опрацювання досвіду провідних ВНЗ з питань розробки та впровадження інформаційно-комунікативних технологій для забезпечення європейської якості теоретичної і практичної підготовки фахівців за напрямками підготовки.

5. Удосконалити роботу над використанням новітніх технологій в організаційному, методичному та технічному забезпеченні самостійної роботи студентів.

6. Здійснювати роботу з розширення й оновлення наукової, методичної та дослідницької бази інституту.

7. Активізувати участь студентів у науковій діяльності під керівництвом професорсько-викладацького складу.

8. Вважати за необхідне впроваджувати досвід, представлений на конференції, при проведенні наступних наукових, науково-практичних, науково-теоретичних симпозіумів, конференцій, нарад та семінарів.

9. Відобразити інформацію про результати конференції на сайті інституту.

Резолюція прийнята

травня 2017 року

Голова оргкомітету конференції В.В.Чижик

ВІТАЄМО!!!

Марію Чемес – переможницю VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації (негуманітарний профіль)

/Files/images/golovna_stornka/вітаємо.jpg

Марія Чемес, студентка ІІІ курсу спеціальності «Правознаство» Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» отримала Диплом ІІІ ступеня VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації (негуманітарний профіль)

Наказ МОН України від 04.04.2017 № 529 «Про нагородження переможців VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

Адміністрація інституту

Приходь до нас на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Ми допоможемо з правильним вибором! З Луцьким інститутом розвитку людина Університету «Україна»

ти зможеш:
  • зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей;
  • вибрати найбільш актуальну професію;
  • безкоштовно пройти психологічний тест на визначення твоїх природних здібностей;
  • отримати поради та консультації фахових викладачів-практиків;
  • побувати на цікавих профорієнтаційних тренінгах та майстер-класах;
  • зануритися у справжнє студентське життя!

Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготовитися до вступ? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Ви прагнете стати професіоналом своєї справи, висококваліфікованим фахівцем, досягти кар'єрних висот у майбутньому,запрошуємо на Дні відкритих дверей:

Ви зможете отримати вичерпну інформацію про правила прийому до інституту, навчальні плани, зміст та форми підготовки фахівців, характеристики спеціальностей та спеціалізацій.

30 листопада 2016 року в рамках проведених Дня відкритих дверей відбудеться науково-практичний семінар серед студентів ВНЗ м Луцька та Волинської області на тему «Здоровий спосіб життя - об'єднує молодь» у форматі брейн-рингу.

2 грудня 2016 року в рамках проведених Дня відкритих дверей відбудеться науково-практичний семінар «Інклюзія: особливості та реалії», присвячений Всесвітньому дню інваліда.

9 грудня 2016 року в рамках проведених Дня відкритих дверей відбудеться Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні правові системи України та Польщі: мости взаємодії», організований Центром польського права ЛІРоЛ «Україна».

4 лютого 2017 року - День відкритих дверей кафедри економіки та підприємництва.

18 лютого 2017 року - День відкритих дверей кафедри туризму.

4 березня 2017 року - День відкритих дверей кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення.

14 березня 2017 року в рамках проведених Дня відкритих дверей відбудеться науково-методичний семінар «Новітні комп'ютерні технології: наука і освіта», присвячений Дню транзистора.

15 березня 2017 року в рамках проведених Дня відкритих дверей відбудеться круглий стіл на тему «Подолання кризових явиш в економіці України».

18 березня 2017року - День відкритих дверей кафедри документознавства, інформаційної діяльності та комп’ютерних технологій.

30-31 березня 2017 року в рамках проведення Дня відритих дверей відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Географічні особливості рекреаційно-туристичних ресурсів Полісся».

8 квітня 2017 року - День відкритих дверей кафедри права.

27 квітня 2017 року в рамках проведення Дня відритих дверей відбудеться науково-практичний семінар «Проблеми та перспективи розвитку інформаційної, бібліотечної та архівної справи».

18-19 травня 2017 року в рамках проведення Дня відритих дверей відбудеться III Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу».

8 червня 2017 року в рамках проведення Дня відритих дверей відбудеться ІV круглий стіл «Стан та перспективи розвитку туризму та готельно-ресторанної справи в Україні».

Отримати консультації стосовно вступу в інститут можна на кафедрах інституту, по напряму якого Ви плануєте вступати, в Приймальній комісії або на сторінці спільноти «Абітурієнт 2017» http:lutsk.vmurol.com.ua

ІІ-ий міжнародноий науково-практичний семінар ЛІРоЛ

Тиждень спеціальностей "Фізична реабілітація" та "Соціальна робота"

1 вересня ЛІРоЛ Університету Україна

ЛІРоЛ Вручення дипломів 2016

Правильно складене резюме - перший крок до працевлаштування: співпраця Луцького міського центру зайнятості з Центром розвитку кар'єри Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна"

ЛІРоЛ ІІ Міжнародна науково-практична конференція

Відео про вручення подарунків дітям - сиротам м.Рожище - тут

Міжнародний день інвалідності, Волинське телебачення, ЛІРоЛ

Новина про реабілітаційну роботу в нашому інституті в Волинській газеті -тут

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.